תומר דויסקי ז"ל

נפל ביום כ"ג בטבת תשס"ז
01/12/2007

מידע כללי

מין
זכר
בן
21.5בנופלו
יחידה
שבט

בן לרחל ושמואל, אח לדפנה ואורן. נולד ביום י"ג בתמוז תשמ"ה (2.7.1985) בתל-אביב, שם גדל והתחנך. למד בבית הספר היסודי "אהבת ציון" ובבית הספר התיכון "עירוני ד' ". תומר עסק בספורט: ריצה ורכיבה על אופניים. הוא למד בכיתת ספורט והיה לקפטן נבחרת הכדורעף בתיכון. אהב לטייל בארץ ואף טייל בחלק משביל ישראל.

תומר היה חניך, מדריך, מרכז צעיר ואחראי בנייה ומפעלים בשבט "החורש" של "צופי תל אביב". הצופים היו ביתו השני והיה ידוע כי "זה בסדר, דויסקי דואג לזה".

עם סיום לימודי התיכון התנדב לשנת שירות בשבט "כפיר" בצופים בשכונת מצוקה בדרום תל אביב. במסגרת זו סייע לנוער, היה מרכז השבט, הדריך והכשיר חניכים להדריך והפיק אירועים. כן הקים והיה אחראי למרכז סיוע ולימוד לתלמידים במצוקה, בו נטל חלק גם באספקט הלימודי ולימד אנגלית ומתמטיקה.

תומר התגייס לצה"ל בנובמבר 2004 ושירת כלוחם בהנדסה קרבית בגדוד "אסף", לאחר שהעלה פרופיל רפואי, סיים קורס מ"כים בהצלחה יתרה והיה למפקד בקורס מ"כים אג"מי ולאחר תקופה קצרה היה לרס"פ בפלוגת "עיט".

תומר היה מהיר מחשבה, מסודר, משקיען, שואף לשלמות, יוזם, מתכנן, מארגן, יסודי, אחראי, עוזר ותורם, חייכן ומלא שמחת חיים, מוערך על-ידי חבריו, חניכיו, פקודיו ומפקדיו ואהוב על כולם. הוא דאג לחניכיו ולפקודיו לפני שדאג לעצמו.

ביום כ"ג בטבת תשס"ז (13.1.2007) נהרג סמל-ראשון תומר דויסקי בתאונת דרכים והוא בן עשרים-ואחת וחצי. הוא הובא למנוחות בבית העלמין הצבאי בקרית שאול.

יהי זכרו ברוך.

פינת הנצחה

ניתן לשתף אותנו בסיפורים, תמונות וקטעי מידע דרך כפתור ״שתפו אותנו בסיפור״ בתפריט העליון

אנדרטה ופינת ישיבה

היה מרכז מפעלים צעיר בשבט, השבט היה ביתו השני והיה ידוע כי ״זה בסדר, דויסקי דואג לזה״. בהמשך עשה שנת שירות כמרכז בשבט כפיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו אותנו בסיפור
ניתן להעלות מספר תמונות אם רוצים, עד 10 תמונות בפורמט jpg או png במשקל מקסימלי של 2MB.