אופיר חממי ז"ל

נפל ביום כ"ב באדר ב' תשס"ה
01/04/2004

מידע כללי

מין
זכר
בן
27בנופלו
שבט
הנהגה

בן אילנה וחנניה. אופיר נולד ברחובות ביום כ"ג בתמוז תשל"ח (28.7.1978). את השכלתו היסודית רכש בבית הספר "שריד". בחטיבת הביניים למד בקריית החינוך ע"ש עמוס דה שליט, ובחטיבה עליונה למד בתיכון "אורט" בעירו.

אופיר היה פעיל בתנועת הצופים ומילא בה תפקיד כמדריך וכמרכז צעיר. חברים וחברה היו בין הדברים החשובים לו. אהב לתת, להצחיק ולצחוק, לשמוע ולהשמיע ובעיקר – להיות חבר. הוא ניחן בחוש הומור ייחודי, בכישורי משחק ובהמון שמחת חיים. אהב לעסוק בספורט אתגרי, בגלישת קיט וברכיבה על אופניים.

אופיר התגייס לצה"ל בשנת 1996 ושירת בחיל התותחנים כלוחם. הוא עבר קורס מדריכים והיה מ"כ בבסיס טירונים, לאחר מכן עבר לפקד על חדר הלוחמה של יחידות השדה. השתחרר בדרגת סמל ראשון.

עם סיום השירות הצבאי פנה אופיר לחיים האזרחיים. עד 2003 עבר במקומות עבודה שונים, ובעיקר שימש כמדריך בוגר במועצה האזורית גן רווה. הדריך וליווה את הנוער בכפר הנגיד, תפקיד שהיה מאוד משמעותי עבורו גם לאחר שסיים לעסוק בו.

בשנת 2003 התנדב לשירות משטרת ישראל. תחילה עבר אופיר קורס חבלה, אולם עקב פציעה הוא עבר לשרת במז"פ (מחלקת זיהוי פלילי) במרחב ירקון בתל אביב. גם בפרק זה של חייו ליווה אותו חוש ההומור, והוא רכש הרבה חברים חדשים.

סמל ראשון אופיר נפל בעת מילוי תפקידו ביום ו' כ"ב באדר ב' תשס"ה (1.4.2005). בן עשרים ושבע בנפלו. הוא הובא למנוחת עולמים ביום א' בבית העלמין הצבאי ברחובות.

פינת הנצחה

ניתן לשתף אותנו בסיפורים, תמונות וקטעי מידע דרך כפתור ״שתפו אותנו בסיפור״ בתפריט העליון

אופיר מונצח בקיר ההנצחה של בוגרי השבט אשר נמצא בשבט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שתפו אותנו בסיפור
ניתן להעלות מספר תמונות אם רוצים, עד 10 תמונות בפורמט jpg או png במשקל מקסימלי של 2MB.